Všetky Impulz

EVOline®Wing: premyslená zásuvka

EVOline®Wing je vhodný pre širokú škálu káblov, ako je HDMI, LAN a napájacie kábly pre bezpečné pripojenie. © EVOline

#IMPULZ | Každý to pozná: kuchynská zásuvka so spotrebičmi, ale niekde inde elektrická zásuvka. EVOline teraz ponúka jednoduché riešenie pre všetky káblové zásuvky: vďaka EVOline®Wing teraz môžete vybaviť akúkoľvek zásuvku - či už v kuchyni, v kancelárii alebo kúpeľni - potrebnými elektrickými zásuvkami a ochrániť káble.

Už žiadne zamotané káble v kuchynskom ostrovčeku, kancelárii alebo kúpeľni. EVOline®Wing je riešením pre bezpečné vedenie prívodného kábla. Výsledkom je, že káble už len tak neležia v zásuvkách, ale sú bezpečne umiestnené v priestorne úspornom vedení vzadu za výsuvom. To znamená, že už nedochádza k poškodeniu, zauzlovaniu alebo zasekávaniu káblov a riešenie zároveň zaisťuje hladké otváranie a zatváranie zásuvky. 

Rýchla montáž

EVOline®Wing je vhodný pre širokú škálu káblov, ako je HDMI, LAN a prívodné káble pre bezpečné používanie zásuviek. Moderné riešenie od EVOline zaujme aj jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Nový systém vedenia káblov pre všetky pohyblivé alebo výsuvné diely nábytku je možné inštalovať horizontálne alebo vertikálne na drevené a kovové chrbty zásuviek. Naši obchodní zástupcovia v teréne alebo pracovníci callcentra Vám radi poradia.

Výhody

• vhodné pre zásuvky s drevenými a kovovými chrbtami
• ľahká montáž
• bezpečné použitie
• vhodné pre rôzne káble

 

WEBKATALOGEVOline Wing

 

( )