Všetky Impulz

CELO – na detailoch záleží

Blesková kotva BAZ je ideálna pre širokú škálu upevnení v betónu s trhlinami a bez trhlín. ©CELO

#IMPULZ | Máme pre vás skvelú správu! Predstavujeme nového dodávateľa spojovacieho a kotviaceho materiálu - spoločnosť CELO. S viac ako 75 ročnými skúsenosťami v odbore prináša CELO inovatívne a spoľahlivé riešenie pre profesionálne projekty.

Vynikajúca kvalita

Sortiment CELO je zárukou vynikajúcej kvality upevňovacieho a kotviaceho materiálu. Každý produkt prešiel dôkladným testovaním, aby spĺňal najvyššie štandardy v oblasti technických parametrov skrutiek a kotviacich systémov. Výrobky najvyššej kvality zaručené vysokou úrovňou surovín a vyskúšanou funkčnosťou vďaka mnohým ETA certifikáciám.

Široký sortiment

Od hmoždiniek cez skrutky až po silné kotviace systémy. CELO ponúka široký sortiment spojovacieho a upevňovacieho materiálu, ktorý uspokojí všetky potreby stolárov a stavebníkov. 

Inovácie a moderné technológie

CELO sa neustále snaží o inovácie a využíva moderné technológie na vývoj efektívnejších a bezpečnejších produktov. Profesionál v oblasti inovácií technických parametrov skrutiek a kotviacich systémov, ktoré znižujú čas a náklady inštalácie a montáže.

Odborná podpora 

Silné spojenie pre úspech vo vašich stavebných a stolárskych projektoch. Vyberte kvalitu, inovácie a odbornú podporu - vyberte CELO od Schachermayer. Viac informácií žiadajte u svojho obchodného zástupcu spoločnosti Schachermayer.

WEBKATALOG: Sortiment CELO

( )