Všetky Impulz

AKCIA: Festool 18V Aku-Combo sady

Akumulátorová sada Combo na pílenie © Festool

#IMPULZ | Dokonalý úvod do 18V systému Festool. Akumulátorová Combo sada na pílenie alebo na montážne práce? Nájdite pre seba tú správnu sadu náradia. V čase trvania akcie 18. 03. 2024 – 31. 05. 2024 môžete pri kúpe Combo sady okrem SYSTAINER SYS3 získať aj akumulátor zdarma – len do vypredania zásob.

Akumulátorové Combo sady

1. Sada na pílenie TSC 55 K/PSC 420/TB M 137

Dvojica píl, s ktorou docielite maximálny rezný výkon a perfektnú kvalitu rezu: akumulátorová ponorná píla a akumulátorová priamočiara píla. S akumulátorovou ponornou pílou a akumulátorovou priamočiarou pílou a tiež praktickým ToolBoxom, ktoré sú súčasťou dodávky, budete pripravení na všetko pílenie – a síce s plným výkonom a flexibilitou nášho 18-voltového akumulátorového systému. Akumulátorové náradie bezpečne uložené v praktickom Systaineri³ a box na náradie, ktorý je zdarma súčasťou dodávky, môžete pohodlne prepraviť z dielne na ďalšiu montáž.

2. Sada na montážne práce TID 18/TXS 18/PSC 420/TB M 137

Ideálna kombinácia na ďalšiu montáž: akumulátorový rázový uťahovač, akumulátorový vŕtací skrutkovač a akumulátorová priamočiara píla. Táto súprava akumulátorového náradia s výkonným 18-voltovým akumulátorovým náradím a praktickým systémovým príslušenstvom vám ponúka ideálnu kombináciu vhodnú na náročné montáže. Všetky tri 18-voltové náradia sú vybavené bezuhlíkovým motorom EC-TEC a odolnými komponentmi garantujúcimi silný výkon s dlhou životnosťou.

S bezplatným boxom na náradie vo formáte Systainer

Systainer SYS3 TB M 137 zdarma ako súčasť balenia!  Nákupom Combo sady získate aj praktický box na náradie, ktorý je možné kombinovať so všetkými generáciami Systainer. Vďaka tomu môžete svoje náradie bezpečne a pohodlne prepravovať z dielne na ďalšie pracovisko.

Zabezpečte si teraz akumulátor zadarmo!

Získajte bezplatnú 18V batériu v 3 krokoch. 

1.Kúpte si akumulátorovú sadu Combo.
2.Nahrajte faktúru do MyFestool.
3.
Zabezpečte si akumulátor zadarmo.

LETÁK S AKCIOVÝMI CENAMI

( )