Všetky Impulz

Zimná výbava

Špeciálny produkt 2 v 1 pre extra pohodlie od značky Sonneck: vysoko kvalitná škrabka na ľad 100 cm dlhá s teleskopickou rukoväťou, s možnosťou predĺženia až na 140 cm © Sonneck

#IMPULZ | Namrznuté okná, zamrznuté zámky dverí, šmykľavé cesty a zasnežené príjazdové cesty – chladné obdobie prináša motoristom veľa výziev. Je nevyhnutné včas urobiť opatrenia, aby bol váš vozový park pripravený na zimu.

Jasný výhľad

Dobrá viditeľnosť je nevyhnutná, najmä v špinavom zimnom počasí. Z vnútornej aj vonkajšej strany okien by ste preto mali pravidelne odstraňovať nečistoty. Aktívny penový čistič Glas Clean od spoločnosti STALOC je vhodný na čistenie všetkých typov skiel, ako aj plastov a kovov, vďaka čomu je skutočným všestranným talentom pre starostlivosť o auto zvonku aj zvnútra.

Bez snehu a ľadu

Chladné zimné ráno má svoje čaro. Ak však chcete počas takýchto dní okamžite nasadnúť do auta a vyraziť, vtedy sa čaro akosi vytráca. Zamrznuté okná na aute či studené zámky dverí sú častými otravnými sprievodnými znakmi skorých zimných rán. Prvá pomoc v tejto situácii je použitie rozmrazovacieho spreju. STALOC Clearview je vysoko efektívny rozmrazovací sprej na okná áut a dverové zámky. Vysoký podiel účinných látok zároveň zabraňuje ďalšiemu namrznutiu krátko po použití.

Rakúska spoločnosť Sonneck presvedčí kvalitou svojich výrobkov, ktoré aj tu najtuhšiu zimu premenia na skutočnú krajinu zázrakov. Škrabka na ľad Snowmaster S 1400 je vybavená teleskopickou násadou, termo rukoväťou a otočnou metličkou. Vďaka výsuvnej funkcii je ideálnym spoločníkom pre vodičov dodávok, autobusov a vozov SUV.

So správnou lopatou na sneh bude aj vaša príjazdová cesta uprataná behom chvíľky. Spoločnosť Sonneck ponúka viaceré veľkosti a materiály pre širokú škálu potrieb. Po vyčistení cesty prichádza na rad posypový vozík SW20 light, ktorý je tým pravým pomocníkom pre rýchle a rovnomerné rozhodenie posypového materiálu. Je vhodný pre širokú škálu posypových materiálov vrátane cestnej soli. 

Webkatalogzimné vybavenie 

( )