Všetky Pohľad

Výsuvné a zabudované zásuvky integrované do nábytku

Zásuvkový modul PP122

#IMPULZ | Obľúbené v moderných domácnostiach a kanceláriách, pretože umožňujú pohodlné a diskrétne pripojenie elektrických zariadení ako sú počítače, spotrebiče, telefóny a ďalšie. Zásuvky sú navrhované tak, aby boli diskrétne a ľahko sa integrovali do priestoru bez toho, aby narúšali vzhľad.

Solight zásuvky ponúkajú praktickosť, pohodlie a diskrétnosť za dostupné ceny.

Zabudovaná zásuvka PP124 s posuvným krytom a USB nabíjačkou pre domáce a kancelárske stoly, pracovné dosky, kuchynské linky či dielne. Elegantne skrytá napájacia zásuvka nezaberá zbytočne miesto a posuvný kryt zamedzuje prenikaniu nečistôt do zásuvky Vďaka vstavanej zásuvke Solight môžete mať na svojom kancelárskom stole vždy upratané.

Výsuvná zásuvka PP100  elegantne skrytá, vysunie sa len v prípade potreby a nezaberá zbytočne miesto. Táto výsuvná zásuvka je skvelým riešením, ak chcete skryť všetky káble na určitom mieste a mať pohodlný prístup k elektrickým zásuvkám. Tie sú k dispozícii štyri a po stlačení sa zásuvka automaticky vysunú vďaka pneumatickému výsuvu. Kruhový dizajn umožňuje jednoduchý prístup k zásuvkám z ľubovoľného smeru. V ponuke aj PP100USB v prevedení s USB (3x zásuvka + 2xUSB)

Výsuvná zásuvka PP122 je šikovne riešené napájanie spotrebičov na pracovnom stole alebo kuchynskej linke. Zásuvka je pri nepoužívaní chránená krytom a je vybavená aj detskou poistkou. Akonáhle zásuvku potrebujete, viečko ľahko otvoríte. Vstavaná zásuvka PP122 je navyše vybavená tiež USB výstupom pre rýchle nabíjanie mobilných telefónov, tabletov, prehrávačov a inej prenosnej elektroniky.        

Výsuvný blok PP126 je elegantné zabudované riešenie s nadčasovým dizajnom pre všetky pracovné oblasti, ktoré musia byť napájané elektrinou. Otvorte alebo zatvorte zásuvku stlačením stredu horného krytu. Na bloku nájdete tri zásuvky a dva porty USB a pre vyššiu bezpečnosť je zásuvka vybavená aj detskou poistkou.

( )