Všetky Pohľad

Veľtrh strojov: Obrovský výber a najnovšie technológie

#POHĽAD | Jar nám prináša nie len novú energiu, ale aj jedinečnú príležitosť preskúmať tohtoročné inovácie v oblasti strojov. Veľtrh poskytuje rodinnú a neformálnu atmosféru, kde sa môžete spontánne zastaviť, prehliadnuť si najnovšie trendy a získať nezáväzné informácie.

Pozývame vás 13. a 14. marca 2024 od 9.00 do 18.00 na jarný veľtrh strojov v centrále spoločnosti Schachermayer v Linci!

Aktuálne témy: digitalizácia a automatizácia 

Na veľtrhu budú opäť predstavené všetky známe značky v oblasti drevoobrábacích strojov. Okrem najnovších inovácií sa môžete tešiť na širokú škálu služieb – od dodávok cez montáž a uvedenie do prevádzky až po kalibráciu, údržbu a servis. Aj napriek mierne napätej situácii na trhu stále pozorujeme ochotu investovať, najmä kvôli potrebe zvyšovania efektivity výroby a znižovania energetickej náročnosti.

Návštevníci budú nadšení pestrosťou a výberom najmodernejších strojov. Sme hrdí na to, že môžeme našim zákazníkom ponúknuť široký sortiment, ktorý uspokojí rôznorodé potreby v oblasti drevoobrábacích strojov. 

Inovácie a bezpečnosť

Veľtrh získava na popularite a tento ročník nebude zaostávať. Predstavíme stroje od nového Schachermayer partnera firmy Altendorf, ktorý okrem formátovacích píl zastrešuje aj technológiu olepovania hrán pod značkou Hebrock. Očakávame mnoho záujemcov, ktorí si budú môcť vybrať z rozsiahlej škály drevoobrábacích strojov od Schuko, Lange, Weima, Ganner, STRIEBIG a ďalších.

Služby ako konkurenčná výhoda

Servisné služby spojené s nákupom strojov sú stále dôležitejšie. Uvedomujeme si, že sa s našimi špičkovými servisnými technikmi môžeme odlíšiť od konkurencie. Veľtrh prináša jedinečné možnosti pre kľudné osobné rozhovory, čo nás teší. Sme presvedčení, že naši zákazníci si zaslúžia istotu a spoľahlivosť, ktorú im poskytujeme.

Pre inšpiráciu uvádzame v letáku stroje, ktoré budú behom výstavných dní prezentované na showroome. Nie všetky stroje a výrobky uvedené v letáku sú k dispozícii pre predaj na Slovensku.

BROŽÚRA: Drevoobrábacie stroje a zariadenia
                    Kovoobrábacie stroje a zariadenia


V prípade záujmu o účasť alebo záujmu o viac informácií sa prosím obráťte na stroje@schachermayer.sk

 

( )