Všetky Impulz

Nová generácia zdvíhacích výklopov

Systémy výklopov pre majstrovské realizácie. ©Blum

#IMPULZ | Výklopy AVENTOS HF top, HS top, HL top sú nabité integrovanými funkciami a presvedčia moderným dizajnom, jednoduchou montážou a kompaktným sortimentom. Vďaka svojim malým rozmerom a lineárnemu vzhľadu sa tieto zdvíhacie systémy hodia do každej skrinky. Ktorýkoľvek z výklopov AVENTOS top je kompatibilný s rôznymi technológiami pohybu, jednoducho sa nastavuje a poskytuje ľahký prístup k uloženým veciam.

Rad AVENTOS top presvedčí kompaktnou konštrukciou a integrovanými funkciami

Či už ide o skladanie, výkyv, zdvíhanie alebo vyklápanie – výklopy v hornej skrinke sú praktické a zaisťujú úplnú voľnosť pohybu. Popredný výrobca kovaní Blum prostredníctvom kompaktných verzií AVENTOS HF top, HS top, HL top a existujúceho AVENTOS HK top ponúka možnosť pútavým spôsobom využívať výklopy.

Výklopy AVENTOS v hornej skrinke sú ergonomicky výhodné a poskytujú úplnú voľnosť pohybu a najlepší možný prístup. Či už ide o kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu alebo šatník, rôzne typy výklopov od spoločnosti Blum ponúkajú adekvátne riešenie takmer pre každú montážnu situáciu a podľa želania zákazníka. Najnovšia generácia, rad AVENTOS top, presvedčí okrem kompaktnej konštrukcie aj mnohými výhodami: pevným miestom upevnenia zdvíhacieho mechanizmu a upevnenia čela nezávisle od výšky korpusu, adaptívnym nastavením BLUMOTION alebo nastavovaním zdvíhacieho mechanizmu spredu, dokonca aj s nasadenou krytkou. To všetko uľahčuje spracovanie a montáž AVENTOS HF top, HS top a HL top, ako aj výklopu AVENTOS HK top, ktorý už je na trhu k dispozícii. V prípade AVENTOS HS top už nie je potrebná žiadna priečna stabilizácia a AVENTOS HF top je možné používať až do výšky korpusu 1200 mm, čím sa rozširujú možnosti aplikácií. AVENTOS HF top a AVENTOS HK top presvedčia integrovaným obmedzovačom uhla otvorenia.

Mnoho funkcií, zjednodušená montáž

Podľa potreby sú k dispozícii dva druhy montáže zdvíhacieho mechanizmu: s dorazom alebo s predmontovanými systémovými skrutkami – vhodné pre akýkoľvek výrobný proces. Okrem toho je možné pre AVENTOS HF top, HS top a HL top používať tie isté krytky a vďaka tomu dosahovať jednotný vzhľad s AVENTOS HK top. Redukovaný dizajn decentne dopĺňa nábytok a získal už množstvo ocenení. 

 

Webkatalog: AVENTOS top

 

( )