Všetky Impulz

Neviditeľný dizajn

Skryté závesy Invisacta pre bezfalcové dvere © Otlav

Patentované riešenie skrytých závesov „Invisacta“ od talianskeho výrobcu OTLAV umožňuje montáž do stredu hrúbky dvier a tým zaručuje ľavé aj pravé použitie dverí. Vďaka minimálnej montážnej hĺbke zapustenia závesu 21 mm, nie je nutné na zárubni frézovať do obložky.

Skrytý záves „Invisacta“ je vynikajúcím dizajnovým riešením pre moderné bezfalcové dvere. Vďaka malej zápustnej hĺbke rámového dielu 21 mm je možné záves namontovať aj tam, kde je málo miesta. Pohyb na siedmych kĺboch zaisťuje minimálne trenie, jemný chod, zvyšuje odolnosť a predlžuje životnosť závesu. Trenie pri dotyku nosných prvkov zabraňuje nylonové púzdro. Záves je použiteľný vľavo aj vpravo. V prípade, že je záves namontovaný na stred hrúbky dverovej zárubne, tak sú dvere taktiež použiteľné doľava aj doprava. Uhol otvorenia 180°, nosnosť pri nastaviteľných verziách je 50 kg, pri nenastaviteľných 35 kg. Možnost 3D nastavenia pomocou jediného šesťhranného kľúča.

Závesy a krytky pre zakrytie skrutiek sú dostupné v rôznych povrchových úpravách: pozinkovaná, matná strieborná, poniklovaná matná.

WEBKATALOG: viac informácií o produktoch

( )