Všetky Pohľad

Veľtrh BWF 2022

#POHĽAD| Od 5. do 6. októbra 2022 sa bude v rakúskom Linzi konať priemyselný veľtrh BWF - Bauen, Wohnen, Fertigen (stavba-bývanie-výroba). Schachermayer Linz privíta 200 vystavovateľov na výstavnej ploche približne 10 000 štvorcových metrov. Buďte s nami pri tom! Pred návštevou veľtrhu sa vyžaduje online registrácia.

Z dôvodu pandémie sa posledná výstava konala pred 4 rokmi. V roku 2018 si výstavu pozrelo celkovo 8 000 návštevníkov. Aj tento rok je koncept veľtrhu BWF šitý na mieru našim zákazníkom.

Gerd Schachermayer: „V dnešných turbulentných časoch, je BWF 2022 vynikajúcou príležitosťou ako získať podrobné informácie o širokom sortimente vo veľmi krátkom čase. Som preto veľmi rád, že môžeme spolu s 200 vystavovateľmi prezentovať novinky v produktoch a službách posledných rokov v profesionálnom veľtrhovom formáte. Náš cieľ: Ponúknuť komplexný balík, ktorý inšpiruje odbornú verejnosť, bez ohľadu na to, z akého odvetvia pochádza. Veríme, že výstava bude prínosom pre každého, či už pre jeho spoločnosť alebo každodennú prácu.“

Okruhy tém

Produkty sú prezentované naprieč značkami s ohľadom na aktuálne trendy. Zistite, ako produkty pôsobia v miestnosti, ako môže cielený dôraz na produkt ovplyvniť celkovú atmosféru a ako môžu funkčné riešenia vyzerať v obývacom priestore. Keďže vieme, že spracovanie a aplikácia produktov sa v praxi počíta, integrovali sme to aj do tematických okruhov. Od obytných priestorov v interiéri a exteriéri, cez ukážky výstavby a montáže, až po služby podporujúce každodennú prácu. Náš tím Vám tiež poskytne informácie o službách Schachermayer v oblasti podpory predaja, podpory procesov, výroby a logistiky.

Všetko pod jednou strechou na 10 000 m2

Celkom 200 vystavovateľov predstaví svoje novinky na výstavisku 1 + 2, v našich veľkých výstavných priestoroch, v centre strojov a prostredníctvom predvádzacích vozidiel. To nám umožňuje ponúknuť našim odborným návštevníkom mimoriadne širokú škálu produktov a značiek vo všetkých odvetviach. Môžete si pozrieť novinky z oblasti podláh, dverí, nábytkového kovania, stavebného kovania, kuchynských spotrebičov, drezov a armatúr, osvetlenia, spojovacieho materiálu, chemicko-technických výrobkov, elektrického náradia, bezpečnosti práce a pracovných odevov ako aj drevo a kovoobrábacie stroje.

TIP: Na našej stránke BWF je podrobný plán výstaviska a haly, kde si môžete vyhľadať aj jednotlivých výrobcov. Na plán vvýstaviska

Služby a ukážky

Vo svete Schachermayer vám poskytujeme prakticky orientované služby, ktoré vás podporia vo vašej každodennej práci. Využite príležitosť dozvedieť sa viac a porozprávajte sa s naším tímom.

  • Podpora predaja: partnerský portál, katalóg / webový katalóg, poradenstvo SCH Plus pre koncových zákazníkov
  • Výroba: nápisy (potlač a vyšívanie na pracovné odevy, laserové gravírovanie), konfigurácia LED pásov, rezanie parapetov na mieru, uzamykacia technika (výroba kľúčov, stavebné uzamykacie systémy a vložky, montáž uzamykacích systémov)
  • Logistika: štandardné balenie, označovanie tovaru, špeciálne balenie, oznámenie o doručení a odbere, doručenie na stavby

Príjemné miesto stretnutia

Prostredníctvom BWF - veľtrhom inovácií - vám ponúkame nielen informačnú akciu, ale aj platformu na odbornú výmenu názorov v príjemnej atmosfére. Medzi výstaviskami 1 a 2 bude premávať v pravidelných intervaloch kyvadlová doprava. Náš tím zamestnancov a vystavovatelia sa už teraz tešia na blížiacu sa akciu a vašu návštevu! Nezabudnite, že každý návštevník musí byť zaregistrovaný (covid opatrenia).

Všetky informácie a registrácia na BWF 2022: www.bwf-schachermayer.at

 

( )