Všetky Prax

Liebherr Cashback na spotrebiče BioFresh

Čerstvosť je otázkou techniky

#PRAX | Chladničky LIEBHERR s technológiou BioFresh sú absolútnym trendom. Dávajú odpoveď na dôležité otázky vašich zákazníkov: ako sa môžem jednoducho zdravšie stravovať – a to najlepšie trvalo? S technológiou LIEBHERR BioFresh to nie je žiadny problém. Technológia čerstvosti výrazne predlžuje trvanlivosť čerstvých potravín. Kto teda využíva technológiu BioFresh, vyhadzuje menej potravín a nemusí tak často nakupovať – a to pri vynikajúcej energetickej účinnosti.

Technológia BioFresh

Šťavnaté jablká, chrumkavý šalát, voňavý syr – čerstvé a chutné jedlo poteší nielen vaše zmysly. Podporuje zdravie, to najvzácnejšie pre ľudí. Pretože platí: „čím čerstvejšie, tým lepšie“. Kto sa chce stravovať zdravo a vyvážene, staví preto na naše  technológie čerstvosti – vďaka ktorým potraviny zostanú plné vitamínov a cenných výživných látok. Dlhšia čerstvosť znamená aj menej plytvania. Podľa aktuálnych informácií vyhodí každý občan EÚ za rok v priemere 179 kilogramov ovocia, zeleniny,  mäsa a iných potravín*. (* Zdroj: www.lebensmittelzeitung.net/handel/-90-Millionen-Tonnen-landen-im-Muell-88950) Vďaka technológii BioFresh skončí menej potravín v koši a každý zákazník využívajúci spotrebiče BioFresh tak chráni životné prostredie. 

Čerstvosť je otázkou techniky.

Vďaka patentovanej technológii BioFresh budete potraviny skladovať pri teplote mierne nad 0 °C, teda v časti, ktorá je výrazne chladnejšia ako zvyšok spotrebiča. Pri optimálnej vlhkosti vzduchu si ovocie a zelenina vo vzduchotesnom priečinku (HydroSafe) na ovocie a zeleninu udržia svoju čerstvosť ešte dlhšie. Mäso, ryby a mliečne produkty sú najlepšie uschované v priečinku DrySafe.

Čerstvé ako z rybieho trhu.

Zvlášť citlivé potraviny, ako sú ryby a morské plody, sa najlepšie skladujú pri veľmi nízkych teplotách a nízkej vlhkosti vzduchu. Prípadne dokonca pri teplote -2 °C v priečinku na skladovanie rýb a morských plodov Fish & Seafood-Box značky Liebherr.

 

Pri kúpe spotrebičov Liebherr s funkciou BioFresh v období od 1. júna do 31. augusta dostane zákazník späť až 200 EUR! 
Zoznam spotrebičov a návod na uplatnenie Liebherr Cashback nájdete tu

Viac informácii o technológii BioFresh nájdete tu

 

( )